Przeszłość w książce

thumbnail

Żyjemy w czasach, kiedy ludzie narzekają na to, że nie mają czasu czytać książek. Żyjemy w ciągłym biegu, gdzie bardzo trudno wygospodarować chwilę na to aby sięgnąć po coś do czytania. Czy to jednak prawda? Nie. Wystarczy trochę chęci a każdy z nas na pewno znajdzie te kilka cennych minut, dzięki którym będzie mógł sięgnąć po jakąś ciekawą pozycję na rynku. Jest tyle wspaniałych książek, które aż proszą się o to aby je przeczytać. Jedną z takich książek – “Przysięgnij że mnie kochasz” – napisała Renee Carlino.

Historie miłosne

Renee Carlino doskonale zna się na pisaniu, bowiem już będąc nastolatką postanowiła chwycić za pióro. Tworzyła krótkie opowiadania i wiersze, które były tymi pierwszymi. Autorka od zawsze była zafascynowana miłością oraz związkami. Życie uczuciowe wielu osób obserwowała z wielką przyjemnością aby potem móc znaleźć inspirację do tworzenia. Jej książka to fascynujący przegląd emocji jakie drzemią w każdym człowieku. Główną bohaterką książki jest Emiline. Dziewczyna naprawdę kocha książki. Jeżeli tylko czas jej pozwala to czyta różne pozycje, jakie może dostać w sklepie. Oprócz czytania jedną z pasji naszej głównej bohaterki jest również ich tworzenie. Pisanie również sprawia Emiline wielka przyjemność. Obecnie ma jednak problem, ponieważ nie ma żądnego pomysłu i inspiracji. Postanawia więc sięgnąć po jedną z najnowszych książek jaka pojawiła się na rynku ciesząca się już statusem bestsellera. Napisał go tajemniczy autor, który ukrywa się pod pseudonimem J. Colby.

Historia własnego życia

Emiline z wielką przyjemnością sięga po książkę, której bohaterami jest dziewczyna oraz chłopak. Dwóch przyjaciół, którzy mogą na siebie liczyć w każdym momencie życia marzą o lepszej przyszłości. Na razie życie ich nie oszczędza. Obaj są dla siebie wsparciem z czasem zakochując się w sobie. Emiline ze zdumieniem odkrywa, że historia opisana w książce to jej wspomnienia z przeszłości. Wspomnienia o których ona bardzo chętnie by zapomniała. Jest tylko jedna osoba, która zna tą historię. Dziewczyna postanawia skontaktować się z Jasem- dawnym przyjacielem, którego nie widziała już od dekady. Chce wyjaśnić dlaczego zdecydował się na opisanie tego, co ją tak bardzo boli i nie daje jej spokoju. Co wyniknie ze spotkania dwojga dawnych przyjaciół? Czy stare uczucia znowu dadzą o sobie znać? “Przysięgnij, że mnie kochasz” to bardzo piękna opowieść, gdzie ludzie nie tylko próbują poradzić sobie z niełatwą przeszłością. Daje ona również nadzieje wielu osobom, że przyszłość może być zdecydowanie lepsza, jeżeli tylko będziemy tego chcieć.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Back To Top