Wyjątkowe historie miłosne

thumbnail

Każda historia miłosna jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niezależnie od tego jakie losy spotkają naszych bohaterów. Każda miłość jest czymś pięknym, jeżeli tylko jest w stanie dać nam szczęście. W filmach, w książkach jest wiele pięknych historii, które można poznać. Wciąż powstają nowe historie, które wcale nie są nudne. Czyta się je, czy też ogląda z wielką przyjemnością. Jedną z takich historii napisała Renee Carlino. Oto jej książka “Przysięgnij, że mnie kochasz“.

Jak napisać książkę?

Główną bohaterką naszej książki jest Emiline, która kocha książki. Przeczytała ich naprawdę bardzo dużo. I wciąż nie ma ich dość. Bardzo chętnie sięga po nowości jakie pojawiają się na rynku. Jej miłość do książek nie ogranicza się jedynie do czytania. Sama ma na koncie wiele fantastycznych projektów literackich. W ostatnim czasie jednak tworzenie nie idzie jej najlepiej. Czuje w sobie pustkę i nie wie jak ma dalej ruszyć z pisaniem. W poszukiwaniu nowych natchnień postawia sięgnąć po książkę, która właśnie święci ogromne sukcesy na rynku. Autorem jej jest ktoś nader tajemniczy, który ukrywa się pod pseudonimem J. Colby. Jego książka już osiągnęła status bestsellera, dlatego Emiline z tym większą przyjemnością zaczyna jej czytanie. Z wielkim zdumieniem odkrywa, że jest to historia o…niej. Cała fabuła książki oparta jest na historii dwojga ludzi. On i ona to przyjaciele z dzieciństwa, którzy marzą o lepszym życiu. Wspólnie spędzają wiele chwil zakochując się w sobie bez pamięci. Emiline jest zdumiona tym co odkrywa na kartach książki. Jej wspomnienia wyjęte jak żywe z jej głowy odnalazła na kartach książki tajemniczego autora.

Wspomnienia do zakopania

Emiline doskonale zdaje sobie sprawę z tego kto jest tajemniczym autorem tej książki. Musi być nim Jase – jej własny przyjaciel z dzieciństwa w którym to ona kiedyś była zakochana. Dziewczyna postanawia się z nim spotkać i wyjaśnić dlaczego postanowił opisać ich wspólną historię? Dlaczego opisał coś o czym ona najchętniej by zapomniała? To takie wspomnienia, które bolą, których nie chce się pamiętać? Czy ponowne spotkanie Jase’a i Emiline przyniesie jakieś wyjaśnienie danej sytuacji? Czy młodzi ludzie znowu będą w stanie obdarzyć się przyjaźnią? A może pomiędzy nimi na nowo pojawi się miłość? Czy to jest możliwe po tylu zranieniach? “Przysięgnij, że mnie kochasz” Renee Carlino to jedna z najlepszych opowieści o miłości ostatnich czasów. Jeżeli ktoś naprawdę nie ma dość jeszcze pięknych opowiadań o miłości, to koniecznie powinien zapoznać się z tą książką, która odbiera nadzieje na szczęście aby ponownie wnieść w nasze życie dużo radości.

School obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com
Back To Top